"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

5. Enerji verimliği Forumu ve Fuarı

Tarih: 10 Ocak 2014
Yer: WOW Convention Center

Basın bülteninden derlenmiştir.

Türkiye’de enerji verimliliği konusu her geçen gün daha da önem arz etmektedir. 2023 yılı hedeflerinin başında gelen Enerji Verimliliğinde %20lik iyileşme hedef için, hem kamu hem özel hem de sivil toplum kuruluşları iş birliği içerisindedir.

EVF bu hedefin tanıtılması için en önemli platformdur. EVF kapsamında düzenlenen panel ve oturumlar ile Enerji verimliliğini içeren tüm konular, politikalar ve stratejiler, sektörün en önde isimleri ile değerlendirilecektir.

EVF 2014, Türkiye'de enerji verimliliği kanunu yürürlüğe girdikten sonra 2009 yılında ilk kez düzenlenmiştir. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'nın amacı enerji verimliliği bilincinin geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlamaktır.

Fuar, konferans, panel ve forum çerçevesinde yerli üreticiler, global markaların Türkiye distribütörleri, yabancı katılımcılar ve sektör profesyonelleri bir araya gelecektir.

33. Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliği olan 8 – 11 Ocak 2014 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 5. Enerji Verimliği Forumu ve Fuarı ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve fırsatlarla dolu bu etkinlikte yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.info@evf.gov.tr

Etkinliğin web sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu