"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Permakültür Tasarım Sertifikası Kursu

Tarih: 12 Ocak 2013
Yer:

Tarih: 12 Ocak - 17 Şubat 2013
Yer: Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü, İstanbul

Permakültür Tasarım Sertifikası Kursu, 12 Ocak - 17 Şubat 2013 tarihleri arasında ilk defa Part-Time olarak İstanbul'da gerçekleşiyor!

Kendi kendine yeterliliği temel alan Permakültür hareketi, dünyanın hemen her ülkesinde giderek yaygınlaşan bir sosyal dönüşüm. Doğum yeri olan Avustralya’da yaygın olarak uygulanan bu yaklaşım, eğitmenler, ekolojik eylemciler, girişimciler, tasarımcılar, öğrenciler, çiftçiler, ev hanımları da dahil olmak üzere, her meslek grubundan on binlerce kişinin hayatını değiştirmeye devam ediyor.

12 Ocak 2013 Cumartesi günü İstanbul'da başlayacak olan İlk Part-Time Permakültür Tasarım Sertifikası Kursu, bu yıl ilk defa sekiz eğitmen eşliğinde, 72 saatlik müfredata ek olarak 12 saatlik Permakültür Tasarım Çalışması ile gerçekleşiyor.

Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsü Eğitmeni Mustafa Bakır ile Bill Mollison ve Geoff Lawton'dan eğitim almış olan, ve bu konuda deneyimlenmiş Murat Akhuy, Taner Aksel, Hira Doğrul, Yasemen Güreşçioğlu, Nalan Özdemir, Senem Tüfekçioğlu ve Deniz Üçok ile altı hafta sonu Cumartesi-Pazar günleri 10:00 - 18:00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde buluşuyoruz!...

Müfredata ek olarak bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Permakültür Tasarım Çalışması ise, 11-14 Şubat tarihleri arasında 4 gün boyunca 19:00 - 22:00 saatleri arasında Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü'nde gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgi için: Workshopperz, Seda Tüfekcioğlu, Tel: (0530 443 43 21)
www.workshopperz.com http://permacultureturkey.org

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu