YUKARI

Bizi Tanıyın

  • Türkiye’de sürdürülebilirlik bankacılık anlayışı ile olumlu ayrışan TSKB (Türkiye Sınai Kalkınma Bankası), 2007 yılından bu yana süren sosyal sorumluluk projesi ‘Önceliğimiz Çevre’ ile özellikle iş dünyası ve üniversitelerde farkındalığı artırma hedefi ile hareket ediyor.

    Bu proje kapsamında hayata geçirilen www.cevreciyiz.com, güncel ve dinamik içeriğiyle Türkiye’nin en kapsamlı çevre portali durumunda. Cevreciyiz.com iş dünyasının sürdürülebilirlik çalışmalarına, enerji verimliliği, çevre dostu tasarımlar, alternatif enerji kaynakları, sürdürülebilir iş fikirleri gibi konulara kaynak oluşturacak bilgilere ev sahipliği yapıyor. Portalde, dünyanın farklı köşelerinden doğa dostu tüketim trendleri, güncel çevre haberleri, yeşil mimari örnekleri gibi yenilikçi konular kadar tarihi başlıklara da yer veriliyor.

    cevreciyiz.com, çevre konusunda ilgili tüm kesimleri bir araya getirerek, toplumun bilgi ve bilinç düzeyini artırmayı, bireylerin olumlu ve kalıcı davranış değişikliklerine destek olmayı ve başarılı uygulamalar ile sürdürülebilir iş dünyası için ilham vermeyi hedefliyor.

    TSKB’nin sürdürülebilirlik alanındaki tüm çalışmalarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu