"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Düşük Karbonlu Geleceğin Kurgulanması Konferansı - 8 Mart 2010, İstanbul

Tarih: 08 Mart 2010
Yer:

Bölgesel Çevre Merkezi Türkiye Ülke Ofisi (REC Türkiye), Mart 2009’dan bu yana yürütmekte olduğu ve temel yararlanıcısı Çevre ve Orman Bakanlığı olan “Çevre Alanında Kapasite Geliştirme Projesi” kapsamında pek çok alt bileşenden biri olarak özel sektöre yönelik olarak bir dizi etkinlik gerçekleştirmektedir.

Bu proje kapsamında ve İklim Platformu ile işbirliği içerisinde, özel sektöre yönelik olarak "Düşük Karbonlu Geleceğin Kurgulanması Konferansı” düzenlenecektir. Etkinlik, 8 Mart 2010 tarihinde İstanbul’da 12:00-17:00 saatleri arasında Feriye Lokantası Hamdi Saver Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Konferans kapsamında, Türkiye’de düşük karbon ekonomisine geçiş sürecinin hızlandırılması için gerekli adımlar, olası seçenekler, alternatif politika ve finansal araçların ele alınacaktır.

Katılımınızı lütfen başvuru formunu doldurararak, 5 Mart 2010 Cuma günü saat 17:00’ye kadar Gülçin Özsoy, REC Türkiye Proje Uzmanı; gulcin.ozsoy@rec.org.tr adresine veya 0212 324 55 43 numaralı faksa bildiriniz. Katılım ücretsizdir.

Başvuru Formu ve Gündem için tıklayın.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu