"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Türkiye Yenilenebilir Enerji Kongresi (TIREC)

Tarih: 16 Ekim 2012
Yer:

16-17 Ekim 2012, İstanbul

Türkiye Yenilenebilir Enerji Endüstrisinde faaliyet gösteren karar mercileri, yatırımcılar, proje geliştiricileri ve kamu kuruluşlarından önde gelen kişilerin katılacağı Türkiye Yenilenebilir Enerji Kongresi (TIREC) 16-17 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. Güneş, Rüzgar ve Jeotermal enerji alanlarını kapsayacak olan konferansta,  hükümet ve ilgili devlet kurum yetkilileri ile piyasanın hakim oyuncuları bir araya gelecek.

Türkiye Uluslararası Yenilenebilir Enerji Kongresi’ne Hoşgeldiniz
TIREC 2012 Türk ve uluslararası yenilenebilir enerji uzmanlarının Türkiye’nin yeşil enerji endüstrisindeki potansiyelini ve gelişimini tartışacakları 4 günlük üst düzey bir zirvedir.

TIREC 2012’de, alanında önde giden 100’ün üzerinde Türk ve uluslararası yenilenebilir enerji uzmanları sunumlar yapacak, Rüzgar Enerjisi, Güneş Enerjisi ve Jeotermal Enerji alanlarında düzenlenecek 3 farklı konferans ile bu alanlar üzerine ayrıntılı eğitim kursları düzenlenecektir.

3 farklı enerji koluna odaklanmış konferanslar, özel oturumlar, ayrıntılı eğitim kursları ve fuar alanıyla TIREC 2012 katılımcılarına 7 saatin üzerinde iş ilişkisi ve iletişim imkanı sağlayan Türkiye’de alanındaki en üst düzey platformdur.

2011 yılında 35 farklı ülkeden 500’ün üzerinde yenilenebilir enerji uzmanının katıldığı Türkiye Uluslararası Yenilenebilir Enerji Kongresi, 2012’de de kacırılmaması gereken bir zirve.

Daha fazla bilgi için etkinlik sayfasına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu