"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

3. Sürdürülebilir Kalkınma Kongresi (İş Dünyası İçin Yeni Tehditler ve Fırsatlar) - 21 - 22 Mayıs 2008 İstanbul

Tarih: 21 Mayıs 2008
Yer:

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği tarafından düzenlenen 3. Sürdürülebilir Kalkınma Kongresi 21 - 22 Mayıs 2008 tarihinde, İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilmektedir.

Sanayileşmenin getirdiği küresel ısınma artık dünya ekonomilerini doğrudan tehdit ediyor. İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD) tarafından Eczacıbaşı Holding’in Platin sponsorluğunda düzenlenen “İş Dünyası İçin Yeni Tehdit ve Fırsatlar Kongresi”nde bu tehdidin yönetimi ve nasıl fırsata dönüştürülebileceği tartışılacak

Onur konuğu 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in Türkiye’nin ilk Sürdürülebilir Kalkınma Projesi GAP hakkında konuşacağı kongrede, Enerji Bakanı Dr. Hilmi Güler ve Cevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü Prf. Dr. Lütfi Akça’nın yanı sıra Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi Başkanı Bjorn Stigson, Avrupa Birliği, Dünya Bankası gibi uluslararası kurumlar ve sürdürülebilir kalkınma yaklaşımıyla faaliyet gösteren özel sektör üst düzey yetkilileri konuşma yapacaklar.

Adres: İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi – Maslak İstanbul

Ayrıntılı bilgi için: www.sdcongress.com

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu