"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

4. Exponatura Fuarı 2013

Tarih: 10 Ocak 2013
Yer:

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı
Tarih:
10-13 Ocak 2013
Yer: İstanbul Expo Center

Exponatura 2013 Fuarı, doğal ürünler sektöründen Türkiye, Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı, distribütör, temsilcililikler ve tüm ilgililer için başarılı iş yapmak adına profesyonel ortam oluşturacak.

Doğal ve sağlıklı yaşam dünyasının en iyileri 4.Exponatura 2013 Fuarı'nda, 10-13 Ocak tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde bir araya gelecek.

Gittikçe büyüyen ve güçlenen bir sektöre hitap eden Exponatura Fuarı Türkiye’nin zengin coğrafyasından, her türlü doğal yaşam alternatiflerini sunma imkânı tanıyor. Geçen yıllarda; konusunda, bölgenin en kapsamlı ve hedefi en doğru fuarı olarak kendini ispatlayarak bu alanlardaki potansiyelleri mükemmel bir organizasyon ile gösteren fuara, 2013 yılında, Türkiye ve Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden 300 ün üzerinde katılımcı beklenmektedir.

Exponatura 2013, yurtiçi ve yurtdışında sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı ticari şirketler,distribütör ve temsilcililikler ve tüm ilgililer için basarili is yapmak adına profesyonel ortam oluşturacaktır.

Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu