"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Solarex İstanbul

Tarih: 11 Nisan 2013
Yer:

6. Uluslararası Güneş Enerjisi & Teknolojileri Fuarı

Tarih: 11-13 Nisan 2013
Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Basın bülteninden derlenmiştir.

Geçtiğimiz yıl, 20.000 ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, 3 gün boyunca sürecek seminerler ve uluslararası iş bağlantıları gerçekleşecek… 

Güneş enerjisi sektörünün uluslararası buluşma noktası olan, 6. Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, 11- 13 Nisan 2013 tarihleri arasında, güneş enerjisi sektörünü birçok yeni ürün ve hizmet ile tanıştırıyor.

6 yıldır güneş enerjisi sektörü ve bölgelerinin en güçlü fuarı olan Solarex İstanbul, binlerce ziyaretçiyi ağırlarken, çok sayıda yeni iş bağlantılarına da sahne oluyor.

İhlas Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 6 yıldır güneş enerjisi sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan Uluslararası Güneş Enerjisi Fuarı Solarex İstanbul, 11 – 13 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleştiriliyor. Solarex İstanbul, Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük güneş enerjisi fuarı olma özelliğini taşıyor. Sadece bir fuar olmayan aynı zamanda bir iş platformu da olan Güneş Enerjisi Fuarı, sektörün büyümesine katkı sağlayan başarılı bir organizasyon. Fuar sırasında organize edilen seminer programları da fuarın başarısında önemli bir rol üstlenmiş durumda.

Düzenlenen seminerler, fuar sırasında binlerce yeni iş bağlantısının kurulmasını olanaklı hale getirirken, katılımcı ülkelerin güneş enerjisi sektörleri açısından da eşsiz fırsatların doğmasını sağlıyor.

Yerli ve Yabancı Firmalardan Seminerlere Büyük İlgi! Lİ – DER (Lisanssız Elektrik Üretimi Derneği)’in katkılarıyla gerçekleştirilen seminerler, sektör tarafından ilgiyle takip edilecek. Ülke çapında sektörün tüm paydaşlarının birbiri ile etkin bir biçimde iletişime geçebilmesi, sektördeki tüm yeniliklerden haberdar olup takip edebilmesi, bu alandaki ticari faaliyetlerin artması amacıyla fuar kapsamında düzenlenen seminerlere katılımın yoğun olması bekleniyor.

Daha fazla bilgi için etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu