"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

TÜBİTAK Elektrikli Araç Çalıştayı

Tarih: 31 Ocak 2013
Yer:

Tarih: 31 Ocak 2013, 10:00
Yer: TÜBİTAK Başkanlık Binası, Ankara

Elektrikli araç teknolojilerinin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan çağrı taslağı, TÜBİTAK'ta düzenlenecek çalıştayda masaya yatırılacak.

Kamu Kurumları Araştırma ve Geliştirme Projelerini Destekleme Programı (1007 Programı) kapsamında, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının “Elektrikli Araç Teknolojilerinin Geliştirilmesi” ihtiyacına ilişkin çağrı dokümanı taslağı, konu uzmanları (üniversite, kamu Ar-Ge enstitüleri ve özel sektör), TÜBİTAK uzmanları ve Bakanlık uzmanlarının katılımıyla hazırlanmıştır.

Bu kapsamda, hazırlanan çağrı dokümanı taslağının  paylaşılması ve görüşlerin alınması amacıyla 31 Ocak 2013 Perşembe günü, saat 10:00’da TÜBİTAK Başkanlık Binası (Tunus Caddesi No: 80 Kavaklıdere 06100 ANKARA) Mustafa İnan Konferans Salonu'nda bir toplantı yapılacaktır.

Sözkonusu toplantıya ilgili sektör temsilcileri, elektrikli araç teknolojilerine yönelik somut çalışmaları olan akademisyenler, araç sektörü şemsiye kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları, kamu araştırma merkezleri ile alana özgü çalışması olan tüm uzmanlar davetlidir.                                                                                                          

Toplantıyla ilgili ayrıntılı bilgi için etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu