"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Give & Gain - Çalışan Gönüllülüğü Günü

Tarih: 18 Mayıs 2012
Yer:

Basın bülteninden derlenmiştir.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, 2011 Avrupa Gönüllülük Yılı kapsamında, Türk şirketlerin çalışan gönüllülüğü ile ilgili çalışmalarını Avrupa’daki programlarda paylaşmış, bu çalışmaların uluslararası alanda dikkat çekmesini sağlamıştır.
 
Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, çalışan gönüllülüğünün ülkemizde hak ettiği önemi görmesi için bu sene çalışmaları arasına yine “Çalışan Gönüllülüğü”nü alarak, uluslararası bir girişim olan “Give & Gain” programına Türkiye’nin de dahil olmasını sağlamıştır.

Çalışan gönüllülüğü, kurumsal sosyal sorumluluğun ana bölümlerinden biridir. Şirketler ve toplum için geniş ölçüde fayda sağlayan bir kurumsal sosyal sorumluluk aktivitesi olan “Give & Gain”, çok yalın hali ile, şirketlerin tüm çalışanları ile birlikte 18 Mayıs 2012 tarihinde tecrübelerini ve becerilerini toplumun ihtiyaçları doğrultusunda gönüllü olarak kullanmasıdır.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği küçük, orta veya büyük, tüm şirketleri; 18 Mayıs 2012 tarihinde sivil toplum ile birlikte toplumun yararı için çalışmaya davet etmektedir.
 
Başvurular
Başvuru Formunu www.kssd.org adresinden indirip doldurmanız ve derneğe e-posta ile iletmeniz gerekmektdir.

Detaylı bilgi ve başvurular için:
Serap Zerener - Kurumsal İletişim Uzmanı
E-posta: 
kssd@kssd.org
Tel:  0212 533 65 32 / 46 14

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu