"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Temiz Üretim Çalıştay ve Kursu - 31 Mart - 2 Nisan 2008 Ankara

Tarih: 31 Mart 2008
Yer:

ODTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü, Çevre ve Orman Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler Çevre Programı, Akdeniz Eylem Planı, Temiz Üretim için Bölgesel Eylem Merkezi 31 Mart-2 Nisan 2008 tarihinde ODTÜ’de bir “Temiz Üretim Çalıştay ve Kursu” düzenliyor.

Temiz Üüretim kavramına ilişkin İspanya ve Türkiye’den çeşitli örnek çalışmaları, projeleri, dersleri ve diğer etkinlikleri kapsayan sunuşları içerecek olan çalıştay 31 Mart 2008 günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi A Salonunda yapılıyor.

Temiz Üretim için Bölgesel Eylem Merkezi’nin desteği ile Girona Üniversitesi, Çevre Enstitüsü (İspanya) öğretim üyelerinden Dr Miquel Rigola ve Dr. Maria Martin tarafından geliştirilen “E-course on Pollution Prevention at Source in Enterprises” başlıklı dersin tanıtılacağı ve işleneceği Kurs 1-2 Nisan 2008 Salı ve Çarşamba günleri ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi C Salonunda gerçekleştiriliyor.

Tüm sunumların İngilizce yapılacağı bu etkinliklere katılım ücretsizdir. Katılımcılar seyahat ve konaklama masraflarından kendileri sorumludur. Katılımcı sayısı etkinliklerin yapılacağı salonların kapasitesi ile sınırlı olacağından, katılımcıların önceden kayıt yaptırması gerekmektedir.

Katılım için son başvuru tarihi: 24 Mart 2008
Başvurular 0 312 210 26 46 no'ya faks ile ya da deylem@metu.edu.tr adresine e-posta ile yapılabilir
Ayrıntılı bilgi için: 0 312 210 26 41      

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu