"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Sürdürülebilir Markalar Konferansı

Tarih: 31 Mayıs 2012
Yer:

Basın bülteninden derlenmiştir.

Sürdürülebilir marka değeri yaratmanın, yönetmenin ve rekabetin kuralları, koşulları ve uygulamaları, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından 31 Mayıs 2012’de Swissôtel’de gerçekleştirilecek Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nda masaya yatırılacak.

İş dünyasında sürdürülebilirlik dönüşümü ile marka yönetmenin ve pazarlamanın tüm kuralları, dinamikleri ve ezberleri bozuluyor. Azalan kaynaklar, küresel ısınma, sosyal etkileşim, marka değerlerinin de yeniden tanımlanmasını zorunlu kılıyor ve marka dünyasında da sürdürülebilirlik dönüşümünü başlatıyor. Bu gerçekten yola çıkan ve Türkiye’nin kapsamlı ve öncü sürdürülebilirlik çalışmalarına imza atan Sürdürülebilirlik Akademisi, yeni bir bilgilendirme platformunu daha hayata geçiriyor: Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2012…

Sürdürülebilirlik ekseninde yeniden tanımlanan marka değerlerinin paylaşılması amacıyla düzenlenen konferansta sürdürülebilirlik ve marka dünyasının tüm paydaşları sürdürülebilir gelecek için bir araya gelecek.

Konferans  ilk yılında çok önemli konuşmacıları ağırlıyor !
Bu yıl birincisi düzenlenen konferansta Interbrand CEO’su Graham Hales, Birleşmiş Milletler Çevre Programı (UNEP) Wuppertal Institute Proje Direktörü Cheryl D. Hicks, Sürdürülebilirlik İletişimi Ajansı Futerra’nın Murahhas Azası Jeff Melnyk, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış ve Müşteri Geliştirme’den sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, BSH Ev Aletleri Marka Pazarlama Direktörü Hakan Turalı, Sürdürülebilirlik Akademisi Yönetim Kurulu Üyesi  Semra Sevinç ve birçok önemli isim daha yer alıyor.

Unilever ve  BSH Ev Aletleri’nin ana çözüm ortaklığı ile gerçekleştirilen konferansta  konunun liderleri ve uzmanları, yapılması gerekenleri ve uygulamaları katılımcılarla paylaşacak.

Konferansın karbon ayak izi siliniyor !
Sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Sürdürülebilir Markalar Konferansı, ‘’Karbon Nötr Konferans’’ olarak organize ediliyor. Konferans süresince ortaya çıkan CO2 emisyonları hesaplanarak konferansın karbon ayakizi siliniyor.

Sürdürülebilir Markalar Konferansı ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.surdurulebilirmarkalar.com ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu