"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

REW Istanbul 2012

Tarih: 07 Haziran 2012
Yer:

 

8. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı
7-10 Haziran 2012 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul

Basın bülteninden derlenmiştir.

Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi REW İstanbul 2012 İçin Hazırlanıyor!

REW İstanbul, 07-10 Haziran 2012 tarihlerinde 8. kez Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi konusunda uluslararası son teknoloji ve gelişmelere ev sahipliği yapıyor. Katı atık, su ve atık su, arıtma çamurları, atık gaz, yeşil enerji, kentsel çevre temizlik araç ve gereçleri, ölçme ve ayar teknoloji alanlarında çözüm üretici birçok ulusal ve uluslararası firma REW İstanbul 2012’de yerini almaya başladı.

Bu firmalar arasından metal geri dönüşüm ekipman ve hizmetleri alanında faaliyet gösteren Alman Akros Henschel, hurda akü geri dönüşümünde uzmanlaşmış Kudret Metal, ağır metal geri dönüşümünde Ankaralı firma Şantes, metal geri dönüşümünde kullanılan magnet sistemleri üreticisi Alman Steinert  REW İstanbul’da bu sene yer alacak katılımcılardan bazıları.

REW İstanbul 2012’de 30 ülkeden 350 firmayı 12.500 profesyonelin ziyaret etmesi hedefleniyor. Bakanlık ve belediye temsilcileri, ulusal ve uluslararası dernek ve birlik yöneticileri, OSB, STK temsilcileri, basın mensupları, girişimciler, sanayiciler, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temcileri geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi ile ilgili çözümleri kapsamlı olarak 07-10 Haziran 2012 tarihlerinde REW İstanbul 2012’de bulabilirler.

Ücretsiz online davetiye ve servis saatleri ile ilgili detaylara www.rewistanbul.com adresinden ulaşılabilir ve REW İstanbul 2012 hakkında son gelişmeler facebook ve twitter hesaplarından takip edilebilir.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu