"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Kamu – STK Diyalog Toplantısı: Çölleşme ile Mücadelede Ortaklıklar – AB Deneyimi ve CRIC7 için Fırsatlar - 11 Eylül 2008 Ankara

Tarih: 11 Eylül 2008
Yer:

REC Türkiye tarafından yürütülmekte olan “Katılım Öncesi Süreçte Sivil Toplumun Güçlendirilmesi: STK Hibe Mekanizması – Alt Proje A5: Çevrenin Korunması” projesi kapsamında düzenlenecek olan “Çölleşme ile Mücadelede Ortaklıklar – AB Deneyimi ve CRIC7 için Fırsatlar” adlı kamu – STK diyalog toplantısı 11 Eylül 2008 Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Toplantıya, çölleşeme ile mücadele alanında çalışmalar yürüten tüm Sivil Toplum Kuruluşları davetlidir. Katılımcı sayısı 40 kişi ile sınırlıdır. Toplantıya Ankara dışından katılacak katılımcıların ulaşım masrafları kaşılanacaktır. (Ankara’ya 600 km’den daha uzaktan gelen konuklar uçak ile ulaşım talep edebilir.)

Katılmak isteyen kişi ve kuruluşların Başvuru Formu’nu doldurarak (kurumunuzdan alacağınız destek mektubu ile) en geç 4 Eylül 2008 Perşembe Saat 17:00’e kadar info@rec.org.tr e-posta adresine veya 0312 491 95 40 numaralı faksa ulaştırması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.rec.org.tr/

 

 

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu