"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

Atlas Columbia Doğa Yürüyüşü - 18-19 Eylül 2010

Tarih: 18 Eylül 2010
Yer:

Atlas Columbia Doğa Yürüyüşlerinin dördüncüsü 18-19 Eylül 2010 tarihlerinde Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki Soğuksu Milli Parkı'nda yapılıyor. Okurlar bir kez daha Atlas ve Columbia ekipleriyle buluşuyor, doğayı birlikte keşfediyor.

Yürüyüşün rotası geçtiğimiz ay Kaçkarlar olarak açıklandı ancak mesafe ve zorluk derecesi ile ilgili talepler nedeniyle etkinliğin adresinde değişikliğe gidildi. Atlas'tan Yıldırım Güngör'ün organize ettiği yürüyüş yine zengin bir programa sahip. Soğuksu Milli Parkı, yaban hayatının zenginliği ve peyzaj güzellikleriyle dikkat çekiyor; burada Türkiye'deki tüm yırtıcı kuş türleri birden görülebiliyor. Park içindeki müze ve taşlaşmış ağaçların bulunduğu alan da önemli ziyaret noktaları. Ankara ve İstanbul'dan gelen okurlar için Soğuksu'ya ücretsiz otobüsler kaldırılacak. Bir gece konaklamanın olacağı etkinlikte katılımcıların kamp malzemelerini getirmesi gerekiyor.

Yürüyüşe katılmak isteyenler atlasyuruyus@doganburda.com adresine e-posta atarak kayıt yaptırabilir. Ayrıntılar başvuranların e-posta adreslerine gönderilecek.

http://www.kesfetmekicinbak.com/macera/genel/10255/

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu