"
YUKARI

Etkinlikler

ileri geri

AB-STK Diyalog Toplantısı: Avrupa Birliği Karar Alma Süreçlerine Sivil Toplumun Katılımı - 17 Eylül 2008 İstanbul

Tarih: 17 Eylül 2008
Yer:

REC Türkiye tarafından yürütülmekte olan “Katılım Öncesi Süreçte Sivil Toplumun Güçlendirilmesi: STK Hibe Mekanizması – Alt Proje A5: Çevrenin Korunması” projesi kapsamında düzenlenecek olan “Avrupa Birliği Karar Alma Süreçlerine Sivil Toplumun Katılımı” başlıklı AB – STK diyalog toplantısı 17 Eylül 2008 Çarşamba günü İstanul'da gerçekleştirilecektir.

Toplantının amacı çevre konusunda çalışan Sivil Toplum Kuruluşlarına Avrupa Birliği katılımcı karar alma süreçleri hakkında bilgi verilmesidir. Bu kapsamda Brüksel’de aktif olarak faaliyet gösteren STK’ların katılımcı STK’larla bilgi ve deneyim alışverişinde bulunacağı bir tartışma ortamı hedeflenmektedir.

Toplantıya, ulusal alanda çalışmalar yürüten tüm Sivil Toplum Kuruluşları davetlidir. Toplantı sınırlı sayıda katılımcı ile yuvarlak masa toplantısı şeklinde gerçekleştirilecektir.

Katılmak isteyen kişi ve kuruluşların Başvuru Formu’nu doldurarak en geç 10 Eylül 2008 Çarşamba Saat 17:00’ye kadar info@rec.org.tr e-posta adresine veya 0312 491 95 40 numaralı faksa ulaştırması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.rec.org.tr/

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu