YUKARI

Sürdürülebilir İş

Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

KWORKS sürdürülebilir teknoloji girişimlerini bekliyor

  • Girişimcilerin sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknoloji girişimleri başlatmalarına destek veren KWORKS, yeni dönem Hızlandırma Programı için başvuru almaya başladı. Başvurular, 23 Şubat 2018 tarihine kadar yapılabilecek.

    Girişimcilerin sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknoloji girişimleri başlatmalarına destek veren Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi (KWORKS), yeni dönem Hızlandırma Programı için başvuru almaya başladı. Yenilikçi teknoloji, süreç ya da iş modeli geliştiren tüm girişimcilerin katılabileceği Hızlandırma Programına başvurular, 23 Şubat 2018 tarihine kadar yapılabilecek. KWORKS, bu yıl 4’üncüsünü düzenleyeceği Hızlandırma Programı ile teknolojik girişim kurmak isteyen girişimcilere atölye çalışmalarına katılma hakkı, bire bir mentorluk desteği ve program kapsamında yatırımcılarla buluşma imkânı sunuyor.

    Yeni program kapsamında yalın girişim metodolojisi üzerine inşa edilen yoğun bir eğitim ve bire bir mentorluk desteği alacak girişimler, fikir ve çözüm doğrulamanın yanı sıra, satış ve yatırım aşamalarından geçerek, KWORKS Demo Day 2018’de yatırımcı ve kurumsal iş ortaklarının yer aldığı etkinlikte sahneye çıkacak. KWORKS, program süresince girişimlerin ihtiyaç duyduğu birçok alanda sunduğu danışmanlık ve altyapı hizmetleriyle, programa seçilen ekiplerin yanında olacak. Program kapsamında KWORKS ekibiyle yakın çalışma imkânı bulacak girişimler, aralarında Yapı Kredi, Koç ZER, TOFAŞ, FIAT, Finansbank, IBM, GE, İyzico, Kolektif House, Microsoft, Moroğlu&Arseven, Paraşüt, Plusclouds, Radore, SHERPA, Userspots ve Zaxe’nin de bulunduğu önemli çözüm ortaklarının sunduğu desteklere de erişim olanağı yakalayacak.

    Geçtiğimiz dönemlerde Scorp, Kolay İK, AppAnalytics ve Lala gibi aldıkları yatırımlarla öne çıkan girişimleri mezun eden KWORKS, 2017’nin Şubat ayında açtığı çağrıya binden fazla başvuru aldı ve Codela, Dopigo, Nerdeİçek, ServisSoft ve Taglist olmak üzere beş girişimi Hızlandırma Programına seçti.

    Eğer sürdürülebilir bir teknoloji girişiminiz varsa, KWORKS Hızlandırma Programına linkten başvurabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Keşfet ? Öyküler Kitap Kurdu