YUKARI

TSKB'den Haberler

Eklenme Tarihi: 06 Kasım 2008
ODTU_senlik

8-9 Kasım'da İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği Fotoğraf Klübü 2. Fotoğraf Şenliği’ndeyiz

 • 20 yıldır faaliyette olan ve 4 bin 500 üyesi bulunan İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği geçen yıl başlattığı fotoğraf şenliğinin ikincisini bu yıl 8-9 Kasım tarihlerinde düzenliyor. 2001 yılında kurulan Fotoğraf Kulübü, 200 fotoğraf gönüllüsüyle, gezileriyle, söyleşileriyle, gösterileriyle, atölye çalışmalarıyla, sergileriyle ve eğitimleriyle göz dolduruyor.

  İlki 2007 yılında gerçekleştirilen ve gelenekselleşmesi hedeflenen şenlik, söyleşiler, dia gösterileri, atölye çalışmaları ve sergilerle fotoğraf severleri fotoğrafın ustalarıyla bir araya getirmeyi amaçlıyor. Geçen sene tek gün olarak düzenlenen şenlik, yoğun ilgi görmesi nedeniyle, bu sene iki gün boyunca devam edecek ve 10:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Şenliğin ana sponsorluğunu Anadolu Hayat, yardımcı sponsorluğunu ise Efes Pilsen üstlenmiş durumda.

  Etkinlik kapsamında ilk gün İzzet Keribar, İbrahim Göksungur, Mehmet Kısmet, Ara Güler, Merih Akoğul ve Murat Aksu, ikinci gün ise Coşkun Aşar, Haluk Çobanoğlu, Orhan Cem Çetin ve Emre İkiz’in dia gösterilerinin izlenebilecek. İbrahim Zaman ve İstanbul ODTÜ Mezunları Fotoğraf Klübünün sabit sergilerinin de gezilebileceği şenlik, Esentepe’deki dernek binasının açık ve kapalı alanlarının ve gösteri salonlarının kullanımıyla gerçekleşecek.

  ODTÜ’lü olsun olmasın herkesin ücretsiz bir şekilde katılabileceği bu neşeli etkinliğe Türkiye’nin çevreci bankası TSKB de sosyal sorumluluk projelerinin en önemli kolu olan cevreciyiz.com olarak destek veriyor. Yayın hayatına başladığı günden bugüne cevre konusunda en kapsamlı internet portali olma özelliğini sürdüren cevreciyiz.com, ünlü doğa fotoğrafçılarının sergilerine ve fotobelgesellerine yer vererek çevreyi fotoğraf dünyasının gözünden de yorumlayarak daha iyi bir dünya için mesajlar veriyor.

  Detaylı bilgi için : www.barakadraj.com | www.cevreciyiz.com
  Yer : Esentepe Gazeteciler Sitesi Haberler Sokak No:9 Şişli – İstanbul
  Tel: 0 212 274 68 60